Bratislava - Stará Vajnorská

Naša prvá čerpacia stanica a zároveň najväčšia. Výdajných stojanov je 21, takže sa nezdržíte pri nabitom programe. Stojany AdBlue Vám umožnia načerpať hmotu ako do veľkého i malého vozidla. V útulnom shope nájdete všetko potrebné pre vodičov a cestujúcich. Veľký výber produktov suchého tovaru, pre vás a zároveň potrieb pre vášho plechového miláčika. Oleje, aditíva, autokozmetika, drobných potrieb pri poruchách osvetlenia, či nedostatku prevádzkových náplní a zmesí. Vy si pochutnáte na čerstvo pomletej káve, čaji , čerstvých bagetách a sendvičoch. A ak mate chuť a čas posedíte si na terase v tieni stromov. Čerpacia stanica je otvorená NONSTOP a poskytne vám rôzne možnosti platieb.

                |   

Stará vajnorská 39
Bratislava – mestská časť
Nové Mesto 83104

otvorené: NONSTOP

0917 639 002
info@tankujlacno.sk

Šamorín

Šamorín – utešená čerpačka vo dvore s koplexným zázemím. Bezpečný vjazd i výjazd z čerpacej stanice na oba smery, je výhodou. Natankujete tu kamión i osobné auto. V malinkom shope nájdete všetko potrebné. Výber produktov suchého tovaru pre vás, ako i potreby vášho autíčka. Oleje, aditíva, autožiarovky, prevádzkové náplne a zmesí. Posedieť a vychutnať čerstvo pomletú kávu, čaji , čerstvých bagetách a sendvičoch, si môžete v prestrešenom kiosku. Čerpačka Vám poskytne rôzne možnosti platieb.

             |   

Areál Osp.
Bratislavská cesta
Šamorín 93101

6:00 – 20:00

0908 754 967
info@tankujlacno.sk

Nové mesto nad Váhom

Nové Mesto nad Váhom – je ďalšia naša dvorovka, s pohodlným prístupom i výjazdom do oboch smerov. Kamióny i osobné autá sú vítané. Malinký shop vašich tátošov uspokojí, olejami, aditívami, autožiarovkami, prevádzkovými náplňami a zmesami. Vás osvieži pestrý výber kávy, čokolády. Nápoje chladené sú podmienkou. Čerpačka Vám poskytne rôzne možnosti platieb.

             |   

Trenčianska 19
Nové Mesto n. Váhom
91501

Pondelok – Piatok
06:00-18:00

0918 950 645
info@tankujlacno.sk

Topoľčany

Topoľčany – čerpačka s veľkorysým priestorom, veľmi slušne zašitá v peknom zelenom prostredí dvora. Obrovský priestor na oddych pre kamióny i malé autá. Vjazd i výjazd do oboch smerov je bezpečným luxusom. Čerpačka , na ktorej intenzívne pracujeme a privítame Vás čoskoro útulným shopom a možnosťou vonkajšieho posedenia a osvieženia sa čerstvo namletou kávou a nealkonápojmi. Kto môže vychutná si u nás i pivo. Potreby pre motoristov sú samozrejmosťou. Stanica Vám poskytne rôzne možnosti platieb. Stanica je vybavená TANKOMATOM, ktorý Vás příjemným hlasom prevedie celým tankovaním a poskytne lepšiu cenu.

              | 

Dopravná 1364
Topoľčany
955 01

TANKOMAT NONSTOP

0905 614 746 
info@tankujlacno.sk

Chmnianska Nová ves

Chminianska Nová Ves – čerpačka, ktorá rastie pre Vás. Bezpečný vjazd i výjazd z čerpacej stanice na oba smery, je výhodou. V shope nájdete všetko potrebné pre vodičov a cestujúcich. Veľký výber produktov suchého tovaru, pre vás a zároveň potrieb pre vášho plechového miláčika. Oleje, aditíva, autokozmetika, drobných potrieb pri poruchách osvetlenia, či nedostatku prevádzkových náplní a zmesí. Čerstvo pomletá káva, čaj , čerstvé bagety a sendviče, čakajú na Vás. V kľude si posedíte v tieni veľkých slnečníkov. Čerpacia stanica Vám poskytne rôzne možnosti platieb.

             | 

082 32 Svinia
Chminianská Nová Ves

6:00 – 22:00

0905 670 087
info@tankujlacno.sk

Prešov - Ľubotice

Prešov – Ľubotice – čerpačka, ktorú sa oplatí náisť. Natankujete s veľkým i malým auto a posedíte si v pri kávičke pred čerpačkou v plnom ruchu, alebo za čerpačkou v utajení a v tichosti. Vjazd i výjazd do oboch smerov je pohodlný a bezpečný. Čerstvé bagety a sendviče sú samozrejmosť. Potreby pre motoristov sú samozrejmosťou. Stanica Vám poskytne rôzne možnosti platieb a je vybavená TANKOMATOM, ktorý Vás příjemným hlasom prevedie celým tankovaním a poskytne lepšiu cenu.

             |   

Ľubochnianska 2,
080 05 Prešov – Ľubotice

TANKOMAT NONSTOP

0917 251 473 
info@tankujlacno.sk

Bardejov

Bardejov –naša malá rafinéria. Perfektný prístup aj bezpečný výjazd na oba smery. Stojany AdBlue Vám sú vybavené špeciálnymi tankovacími pištolami pre kamióny i pre malé autá. A to nenájdete u blízkej ani vzdialenej konkurenci. Ku kávovaru sa u nás prejdete po červenom koberci. Nájdete tu všetko potrebné pre vodičov a cestujúcich. Veľký výber produktov suchého tovaru, pre vás a zároveň potrieb pre vášho plechového miláčika. Oleje, aditíva, autokozmetika, drobných potrieb pri poruchách osvetlenia, či nedostatku prevádzkových náplní a zmesí. Vy si pochutnáte okrem kávy aj na čaji , čerstvých bagetách a sendvičoch. V lete využijete i krytu terasu. Čerpacia stanica vám poskytne rôzne možnosti platieb.

             |   

Štefánikova 2980,
085 01 Bardejov

PO – PIA : 7:00 – 19:00
SO : 7:00 – 18:00
Nedeľa : 7:00 – 16:00

0908 573 075 
info@tankujlacno.sk